Aktuální sluneční znamení - Střelec

23.11.2016

StřelecSlunce nám v pondělí (21.11.), dle některých zdrojů v úterý (22.11.) nebo dokonce až dnes (23.11.), vstoupilo do znamení Střelce. Charakteristickým rysem lidí narozených v tomto znamení je optimismus, akčnost, společenskost a značná upřímnost. Jsou to lidé okamžitých reakcí, kteří často jednají z náhlého popudu, aniž by stihli domyslet následky svého chování. Dovedou v okamžiku vybuchnout, ale stejně rychle na vše zapomenou a ani v nejmenším netuší, že mohou nevědomky svým chováním někomu ublížit.

Nesnášejí pocit jakéhokoli omezování. Jsou schopní hodně pracovat, ale nesmí mít dojem, že to je nevyhnutelná povinnost a že je nad nimi dozor.

Jsou rádi v roli hostitelů. Pokud potřebuje někdo pomoc, jednají hned a neuvažují, jestli se dožijí oplátky nebo alespoň vděčnosti.

A víte, jaký dárek potěší Střelce pod stromečkem?

Určitě neprohloupíte, když jim pořídíte jakýkoli dárek spojený s cestováním - DVD s dobrodružnými filmy, dokumentární filmy o cestování, cestovní zavazadlo, cestopisy nebo cizojazyčné slovníky. Jelikož jsou Střelci velmi hraví, radost budou mít například z různých společenských her, ale také z kola, pomůcek na potápění či z bruslí (a to i kolečkových). :-)

 

Zdroj: horoskopy.cz