Co nás čeká v roce 2017?

10.1.2017

 

Máme za sebou prvních pár dní nového roku. Jaký asi bude? Bude se nám dařit v práci, v rodinném životě, ve vztazích? Budeme šťastní, zdraví, spokojení? Polepšíme si v oblasti financí, čekají nás nové výzvy a vítězství nebo se budeme potýkat s neustálými problémy a potížemi? Pojďme se společně trochu blíže podívat na to, co nás možná v roce 2017 čeká a jaký by asi mohl být.

Čínská astrologie

Podle čínské astrologie je nadcházející rok rokem Ohnivého Kohouta. Začíná 28.1.2017 a končí 15.2.2018. Čekají nás vítězství a úspěchy, ale musíme si je zasloužit pílí, trpělivostí a prací. Pokud chcete dosáhnout úspěchu, vsaďte na osvědčené a praktické cesty spíše než na riskantní podniky a záměry. Mnohá znamení čínského horoskopu v tomto roce pocítí zvýšenou pracovní energii, práce vám půjde sama od ruky, nebojte se ukázat, co ve vás je. Pokud budete mít možnost získat vedoucí místo, neváhejte. Kohout má organizátorské a vůdčí schopnosti, je cílevědomý a výkonný. Je však také příliš přímý a někdy se ve vztahu k ostatním lidem může chovat bezohledně, pokuste se jednat s větším taktem a budete mít možnost splnit si své sny.

Rok 2017 podle Ohnivého Kohouta přinese klid do rodin a vztahů. Nezadaní mají šanci najít partnera. Ohnivý Kohout bude přát i sňatkům, které budou v tomto roce uzavřeny. Naopak nebude nakloněn krátkodobým románkům a nevěrám. Rodinné zájmy jsou u Kohouta na prvním místě. Můžete se těšit na nové přírůstky do rodiny. Děti narozené v tomto roce budou odvážné, přímé a hrdé. Budou kreativní a budou se umět snadno rozhodnouti i v těžkých životních situacích.

Pokud se na nový rok podíváme podle čínských znamení zvěrokruhu, tak se tento rok bude velice dařit zrozencům Draka. Smutní nemusí být ani Kohouti, Hadi a Býci, které také čeká úspěšný rok. Relativně dobrý rok 2017 budou mít i Tygři a Potkani. Lidé narození v Opici, Koze nebo Praseti v tomto roce by neměli čekat  žádné velké změny - ani k lepšímu, ale ani k horšímu. Pro Koně, Králíky a Psy ale bude rok 2017 obtížný a náročný.

 

Podle numerologie

Pokud se podíváme na numerologický rozbor roku 2017, tak součet čísel dává 1.

2 + 0 + 1 + 7 = 10 = 1 + 0 = 1

Jednička je číslo schopnosti slovně vyjádřit své city a pocity, číslo "já" a ega, originality, vůdčích schopností, ctižádosti a individuality. Vyjadřujte jedinečnost, soběstačnost, hrdost, nezávislost, bojovnost, tvořivost, vynalézavost a elán. Současně však může přinášet i izolaci, osamění, neschopnost spolupracovat a vyslechnout radu. 

Lidé narození v 1. měsíci (tedy v lednu), v 10. měsíci (1 + 0 = 1, tedy v říjnu) a v roce, jehož součet dává číslo 1 - tedy právě nadcházející rok 2017, potřebují ve svém životě určitou míru volnosti, samostatnosti a úspěchu. Neradi na sebe upozorňují, drží se spíše v pozadí, proto jim chvíli trvá, než se do něčeho zapojí. Občas se také stáhnou do ústraní, aby načerpali energii. Na druhou stranu tito lidé neradi hrají druhé housle, chtějí být jedničky a to i v oblasti milostných vztahů. Bývají ctižádostiví a dovedou velmi usilovně pracovat na splnění svých cílů. Mohou být náladoví a také se mohou potýkat s pocity osamění a odcizení.

Podle numeroložky Lenky Suchardové je hlavní tématem letošního roku zaměřit se na své JÁ. Nepochybujte o sobě a nehledejte podporu a povzbuzení u jiných, osvoboďte se od všech dřívějších pravidel a zažitých vzorců. Pokud přijdou překážky a omezení, berte to jako zkoušku vaší síly, vůle a odhodlání. Plánujte, organizujte a realizujte nápady své i druhých. Poznávejte, cestujte, dejte o sobě vědět a dočkáte se pozitivní změny.

 

Zdroj = citace: http://www.enumerology.eu/cislo-1/

Zdroj = citace: http://www.novyfenix.cz/numerologicka-predpoved-pro-rok-2017/í