Do práce s magií

3.2.2019

Dnes pro vás máme několik tipů použitelných v zaměstnání. Chcete se více soustředit na svěřené úkoly, potřebujete posílit sebevědomí před důležitým jednáním, chcete zlepšit vztahy s kolegy nebo vám dělá starosti nerudný šéf? Pak jsou následující řádky určeny přímo vám.

Jak na nerudného šéfa?

Napište jeho jméno na lístek papíru, ten vložte do hrnku, zalijte medem. Hrnek pak postavte někam dozadu na polici a už si ho dál nevšímejte. Zato si určitě za několik dní všimnete změny v práci.

Potřebujete posílit sebevědomí před důležitým jednáním?

Večer před jednáním si udělejte ovocný čaj ze sáčku, přidejte skořici, jednu polévkovou lžíci medu a vypijte. Sáček čaje vymačkejte, vložte do igelitového sáčku, přidejte vodou opláchnutý křišťál a vezměte sebou do práce. Těsně před jednáním vložte křišťál do kapsy a zbytek vyhoďte. Zůstane vám odvaha a čisté myšlení. Strach a nejistota odejde s použitým čajovým sáčkem. 

Podpora pro dosažení cíle

Naplňte misku dešťovou vodou, do ní vložte krystal hematitu. Ponechte na klidném místě stát nerušeně tři dny a tři noci. Čtvrtý den vezměte krystal do obou rukou a představujte si cíl, kterého chcete v životě dosáhnout. Co nejpodrobněji. Vnitřním zrakem sledujte jeho splnění a pak už jen očekávejte, až se tak opravdu stane. 

Pro zlepšení vztahů na pracovišti

Nevýhoda tohoto kouzla je, že jej musíte stihnout na pracovišti dříve, než přijdou kolegové. Do aromalampy dejte trochu vody, rozsvítíte v ní čajovou svíčku a řeknete:

Z oleje vůně vychází, klid a mír se sem navrací. Světlo míru už se šíří, klid a pokoj se sem blíží, rozpory a hádky mizí.

Když je voda zahřátá, kápněte šest kapek kokosového nebo vanilkového oleje a zaříkadlo opakujte. Když se vzduchem začne šířit vůně, přidejte ještě několik kapek olej a nechte asi deset minut probublávat. Pak svíčku uhaste a řekněte:

Olej svou vůni rozšířil, klid a mír se sem navrátil. Klid a pokoj máme v tváři, světlo míru už tu září, rozpory a hádky maří.

Kouzlo můžeme opakovat, jak je třeba

Pro udržení zdravých pracovních vztahů zapalte v práci modrou a zelenou svíčku.

Pokud můžete, dejte si na pracovní místo i některý z krystalů:

fluorit - pomáhá s rozhodováním, projasní mysl a pomůže rozpoznat tu nejjednodušší a nejúčinnější cestu ke zvládnutí všeho potřebného

obsidián - absorbuje negativitu, pomáhá ztotožnit se s vaším skutečným posláním a profesní dráhou

růženín - zjemní a zapudí příkrost a negativitu

sagenit - zvyšuje sebejistotu, dodává odvahu, energii, moudrost a motivaci, pomáhá se zachováním jasné mysl, soustřednosti a inspirace