Kouzelné dekorace a předměty

Vítejte v sekci zaměřené na ručně a s jiskrou magie vyráběné kouzelné předměty a dekorace. Zde bychom Vám rádi nabídli něco, co jsme my sami dlouho hledali a k našemu zklamání nenašli.

Začalo to nenápadně... "pouhým" výběrem svatební výzdoby :). Jak rychle to začalo, tak to i rychle skončilo. Jednak proto, že sehnat určité dekorace v barvě, kterou jste si usmysleli, že Vaše svatba bude, bylo naprosto nemožné. Druhým problémem pak bylo získat některé předměty nazdobené, když už nějak byly, ku Vaší představě, a především v čase, ve který jste je potřebovali, což bylo též nad lidské síly. A tak se den se dnem sešel, oběhlo se pár krámků, získalo potřebné vybavení a začalo se tvořit. Nejprve obálky na svatební oznámení, tvorba vývazků, poté následovaly krabičky na svatební mandle, zdobení krabiček na výslužky, svíčky či svatební noviny...

Od tohoto už to byl jen krůček k hledání inspirace pro další příležitosti mimo svatbu, jako jsou Vánoce, Velikonoce, narozeniny, svátky atd. A co tyto oslavy v rámci roku spojuje? Přeci dárky. A co je neodmyslitelnou součástí takového dárku? Přeci jeho balení a hlavně mašle. Co by to bylo za dárek, kdyby nebyl zabalený? Určitě si vybavíte pocity natěšenosti, tajemství a vzrušení právě spojené s rozbalováním dárků. A ať už se jedná o cenné dary či jen vzpomínkové předměty, tak si zaslouží být krásně, ne-li přímo magicky, zabalené. Z tohoto důvodu jsme vytvořili kolekci nejen dárkových mašlí, kdy si můžete vybrat z již vytvořených barevných kombinací, nebo nám můžete napsat - stačí sledovat naše facebookové stránky pod názvem Kouzelné dekorace a předměty Zážitkové magie - a společně zrealizujeme Vaše představy.

Spolu s dárkovými mašlemi jsme také vytvořili kolekci ozdob určených pro  vylepšení nejen Vašeho šatstva jako brož do klopy saka, ale lze je využít například i jako druh vývazku na svatbě, nebo ozdobu zápěstí mladým slečnám do tanečních a nejen tam :).

Co dále můžete mezi našimi kouzelnými předměty a dekoracemi nalézt? Určitě svíčky, bez nich by to ani nešlo. Cožpak by šlo kouzlit bez svíček? Nikoli. Je to nejzákladnější výbava každého mága. Svíčky ručně zdobíme jak našimi vlastními inspiracemi, tak i dle Vašeho přání. Vedle svíček vyrábíme i řadu dalších čarodějnických pomůcek jako jsou například runy, zápisníky, tajemné diáře či kalendáře a mnoho dalšího... Ale to si necháme jako průběžná překvapení, proto nás nezapomínejte průběžně sledovat na již zmíněných facebookových stránkách, a též se k nám připojte i na Instagramu :).