Kouzlo ochrany domova

10.7.2018

Před rokem jsme Vám na našich stránkách poradili, jak na cestách ochránit svá zavazadla. O kufry a tašky se tedy již bát nemusíme, ale co s prázdným domem či bytem? Dnes si zkusíme jednoduchý způsob, jak svůj domov ochránit před nezvanými návštěvníky.

Jedná se o velice starý druh ochranného kouzla. Budete potřebovat sklenici s víkem. Tu až po okraj naplňte kousky rozbitého skla, rezavými hřebíky, kousky starého dřeva, přidejte větvičku rozmarýnu a zalijte octem. Uzavřenou sklenici pak zakopejte u vchodu do domu. Sklenice bude váš dům dlouho ochraňovat. 

Trochu těžší to mají majitelé bytů, mohou také vyzkoušet popsané ochranné kouzlo, ovšem musí prokázat svoji kreativitu při zakopávání sklenice - pokud je soused uvidí, jak s  lopatkou a sklenicí míří na trávník před vchod domu a  následně něco zakopává, je vysoce pravděpodobné, že to onen soused půjde ze zvědavosti vykopat. Nemluvě o tom, co si o Vás bude myslet. Kouzlo navíc sice chrání vstup do domu, ale co když je případný vetřelec vlastníkem například sousedního bytu?  

Proto tady máme ještě jedno z mnoha ochranných kouzel - hodící se tentokrát spíše do bytu, ale mohou ho využít i majitelé domů. Vezměte svazek několika česneků (musíte mít česnek i se stonkem), svažte červenou stužkou a pověste nahoru ke vchodovým dveřím. Česnek vás bude ochraňovat od všeho negativního, co by chtělo vstoupit k vám domů. Česnek ale již nesmíte použít na nic jiného.