Na jarní úklid trochu jinak

19.4.2018

Na jaře probíhá v mnoha domácnostech jarní úklid. Samotný důkladný úklid vypudí z domu staré negativní energie, prostory se očistí a provzdušní. Dnes vám chceme dát tip, jak si nepopulární úklidové práce zpestřit a okořenit kapkou magie. Zkuste si vyrobit domácí mycí prostředek na přivolání bohatství a prosperity.

Připravte si: bazalkové listy (hrst čerstvých nebo lžičku sušených), kůru z jednoho pomeranče, olej z máty peprné. Potřebovat budete hrnec, rozprašovač a kbelík.

Bazalku a pomerančovou kůru dejte do hrnce s vodou a nechte asi 5 minut mírně vařit. Výluh pak přeceďte do kbelíku, můžete lehce naředit studenou vodou, přidejte 7 kapek mátového oleje a zamíchejte. Podržte ruce nad vodou, zavřete oči a představujte si, že shora z nebe přichází paprsek jasného zeleného světla, v něm poletují zrnka zlatého prachu, nádherně jiskří a svítí, proplétají se v zeleném světle. Světlo prochází vaší hlavou, srdcem, pažemi a prsty až do připravené směsi. Sledujte, jak světlo víří ve vodě a promíchává se s obsahem. 

Připravenou směsí pak vytřete podlahy, nezapomeňte na prahy a zápraží,  část směsi nalijte do rozprašovače a postříkejte koberce a ostatní plochy.

Tip navíc: Čtvrteční kouzlo pro přilákání bohatství 

Vezměte jakoukoli bankovku, mletou skořicí vetřete do bankovky prstem pět šmouh. Smotejte do ruličky a dejte do peněženky. Nechte ji, ať přiláká nové bohatství.