O nás

Zrodily jsme se jako Nefrit 9 s.r.o. Jistě Vás napadne, proč zrovna Nefrit 9? Pro zdůvodnění si dovolíme zabrousit malinko do historie. Nefrit je minerální kámen, který je lidstvu znám již od nepaměti, a jež se těšil velké oblibě především v Babylonu a Staré Číně. Dodnes jej Číňané hojně využívají při náboženských rituálech. I národ Summitů tvrdil, že tento kámen dokáže efektivně řešit různé neočekávané životní situace  a též je s ním spjata i odolnost vůči poškrábání, nárazům apod. A právě tyto charakteristiky jsou těmi, jež přesně vystihují podstatu naší společnosti.

Co se týče čísla 9, platí pro něj dvě roviny spjaté s naší společností. První rovina se váže k první části názvu, tedy kameni Nefrit. Není totiž náhodou, že při převedení názvu tohoto kamene na číslo, dostaneme devítku. A proč zrovna devět? S druhou rovinou názvu nahlédneme malinko pod pokličku numerologických tajů. K číslu devět se váže hledání smyslu života, duchovní síly, zájem o tajemno, mystiku, duchovno i filozofii. Jedná se o číslo jakéhosi završení, naplnění a zakončení, a je s ním spojený velký rituální a magický význam, což přesně odpovídá zaměření naší společnosti.

A co Vám můžeme nabídnout? Tak nejprve různé druhy zážitkových akcí, díky kterým Vás zavedeme na místa z českých pověstí a bájí. Budete tak mít možnost spatřit na vlastní oči, jak postavy historické, tak fiktivní. Na své si určitě přijdou i děti, které budou mít během prohlídky možnost potkat různá strašidla, o nichž vypráví staré české pověsti. Slibujeme Vám, že během těchto denních i nočních prohlídek a toulek zažijete dokonalý, nevšední a rozhodně nezapomenutelný zážitek. Podívejte se proto s námi na hrady a zámky, do podzámčí i podhradí i na další známá česká místa, tak jak je ještě neznáte. Zajímá Vás více? Nahlédněte do sekce Zážitkové akce.

Láká Vás vyzkoušet si magii na vlastní kůži a poznat, nejen o ní, něco víc? Tak právě pro Vás jsme připravily širokou škálu seminářů a kurzů, kterých se s námi můžete zúčastnit. Zajímají Vás záhady a tajemno? Pak si nenechte ujít náš seminář zaměřený právě na ně. A co takhle vyzkoušet si určitá kouzla a zaklínadla? Právě pro Vás je tu naše škola kouzel, během které se vedle povídání o bílé a černé magii ponoříte do tajů magie, zkusíte si projít svými minulými životy, vyzkoušíte meditaci či výrobu vlastních talismanů a amuletů. Ovšem nemusíte se bát, i na nějaká ta kouzla a čáry dojde. A jaké další semináře pro Vás máme připravené? To Vám napoví sekce s názvem Semináře a kurzy.

Chtěli byste s magií strávit více času? Toužíte přespat na tajemných místech? Chcete se vydat po stopách duchů? Zajímáte se o paranormální jevy či nadpřirozeno? Pokud je Vaše odpověď na některé z těchto otázek ANO, vyrazte s námi přespat na hrady, zříceniny a další místa opředená tajemstvím a záhadami. Vedle pouhého přespání Vás čekají napínavé přednášky a semináře o entitách, historii a pověstech konkrétních míst, meditace a očistné rituály, ale také vyšetřování paranormálních jevů. Chcete i VY být svědky paranormálních jevů? Inspirujte se v sekci Putování za tajemnem a vyrazte s námi na jejich pozorování.

Už se Vám stalo, že jste toužili mít nějakou vysněnou dekoraci, ozdobu či kouzelný předmět, ale nikde jste ho nemohli sehnat v takovém provedení, aby odpovídal vašim představám? Poté, co jsme si stejným problémem prošli také, rozhodli jsme se s tím něco udělat. Začali jsme vyrábět výzdoby, dekorace, ozdoby a další předměty spojené přímo či nepřímo s magií na přání našich zákazníků. Podívejte se na naše ručně dělané výrobky v sekci Kouzelné dekorace a předměty a nebojte se nás oslovit, pokud v naší nabídce nenajdete přímo Vaší oblíbenou barvu či provedení. Rádi se s Vámi na vaše sny podíváme a připravíme výrobek ušitý přímo na míru Vašim přáním a potřebám.

Nejsme jenom teoretici, jsme Vaše ZÁŽITKOVÁ MAGIE! Rádi se s Vámi uvidíme na jedné z našich akcí s magií vážně i nevážně...