Oblázek splněných přání

6.8.2018

Letní teploty pravidelně atakují třicítku. Přesto se určitě najdou mezi námi i ti, kteří bez ohledu na tropické dny podnikají výlety do přírody, a současně i ti, kteří tráví horké dny u vody. Všude tam můžete hledat kamínky, které budete potřebovat pro zhotovení oblázku splněných přání. Hledejte kamínek, který si vás nejen zavolá, ale bude alespoň na jedné straně placatý. Budeme totiž malovat. 

Na kamínek nakreslíte své přání, oblast života, kterou chcete změnit, posílit. Může se jednat o obecné přání, ale nebojte se být i konkrétní. Můžete malovat jednoduché obrázky, psát slova, můžete zkusit i keltské runy (na prvním obrázku je například runa FEHU (peněžní záležitosti, příliv energie) na druhé runa GEBO ( talisman štěstí, runa pro šťastné manželství) Můžete malovat obyčejným fixem, ale třeba i speciálním fixem na sklo a porcelán. V prvním případě kresba po čase zmizí, energetická stopa však zůstane. Při kreslení nebo psaní si představujte to, co se vám má vyplnit. Co nejpodrobněji a nejvěrněji.   

Pomalovaný oblázek protáhněte nad plamenem svíčky, tím k sobě připojí energii ohně, dotkněte se s ním rostliny nebo zvířete, aby amulet přijal živoucí energii.  Při dotyku s energií života si v duchu nebo i nahlas stále opakujte přání. 

Kamínek noste stále u sebe. Jakmile se splní napsané přání (pokud se jedná o něco konkrétního) kamínek vraťte zpět přírodě - vhoďte do vody nebo zakopejte. U oblázku s přáním jako je štěstí, zdraví, láska apod. časem sami poznáte, kdy kamínek splnil svůj úkol, případně si pak můžete zase vytvořit nový.