Ochrana domova

25.7.2019

Dovolené jsou v plném proudu, určitě každý z nás se těší, jak alespoň na několik dní přeruší běžný každodenní stereotyp a odpočine si. Ale co s opuštěným bytem? Určitě nejhorší návrat (a případně i přerušení dovolené) je do vykradeného nebo zničeného domova. Zkuste před odjezdem následující rituály.

Kouzlo, které ochrání domov před zloději, požárem i přírodními katastrofami

Do misky nasypte koření a bylinky: sušenou bazalku, koriandr, bobkový list, slunečnicová semínka a semínka hořčice. Smíchejte je a u toho opakujte: Ochraňuj můj domov, Matko země, před zloději, nepohodou, nemocí i smrtí. Několikrát zopakujte a přitom ztišujte hlas. Pak vezměte malý červený váček, do poloviny naplňte směsí, opět zopakujte: Ochraňuj můj domov, Matko země, před zloději, nepohodou, nemocí i smrtí. Nakonec do sáčku dosypte hlínu, sáček zavažte se slovy: Můj domov je chráněn před požárem, povodní, zemětřesením, vlnobitím i bouří. Sáček pověste ven na kryté místo.

Kouzlo na ochranu domova, když ho musíme opustit

Vezměte čtyři fialové svíčky, postavte je do čtverce uprostřed domu, bytu.. Potom čtyřikrát zopakujte: Moudří andělé strážní, chraňte můj milovaný domov. Postupně přistupte ke čtyřem oknům, ideálně by každé mělo vést na jinou stranu, můžete eventuálně použít i vnitřní stranu dveří. Natáhněte pravou ruku (leváci levou) dlaní nahoru a s roztaženými prsty tak, aby se dotýkala okna nebo dveří a pokaždé řekněte: Moudří andělé strážní, chraňte můj milovaný domov. Nechte svíčky hořet do chvíle, než musíte odejít, případě pokud nedohoří, sfoukněte. Řekněte: Moudří andělé strážní, děkuji vám. Ozařujte svým světlem všechny kouty všech místností, vezměte můj milovaný domov pod svá křídla a chraňte ho, dokud se nevrátím. Ještě jednou zopakujte při zamykání dveří.

Přejeme krásnou pohodovou dovolenou i se šťastným návratem.