Rituál pro zlepšení finanční situace

6.10.2018

Je velké množství rituálů, které slibují zlepšení finanční situace, zvýšení toku peněz, příliv bohatství, výhru v loterii …..Můžeme si vybrat z těch nejjednodušších a například nosit v kapsách kaštany společně s bankovkou nebo mincí nebo zkusit některý z rituálů. Dnes si zkusíme svíčkovou magii.

Nejprve si ujasníme záměr a na lístek papíru jej napíšeme v jednoduché větě tak, jako by se již přání stalo skutečností  – v našem případě tedy například: Mám dostatek financí. Nemusíte se bát být hodně konkrétní. Jen pozor – např. věta: Jsem bohatá – nemusí znamenat dostatek peněz, bohatství nemusí znamenat vždy jen peníze.

Pro tento rituál zvolíme jasně zelenou svíčku, měla by být celobarevná, pokud se nepodaří sehnat, zvolte bílou a před zapálením postavíte do zelené skleněné nádobky.

Svíčku si nejprve musíme připravit – něčím ostrým do svíčky vyryjte krátký nápis, stačí i jedno slovo (peníze, finance…) Několik kapek vonného oleje – pro náš účel vybereme např. skořici, hřebíček, mandarinku nebo pačuli – smícháme s olivovým olejem. Směsí pak potřeme celý povrch svíčky kromě spodní části a knotu.

Uchopíme svíčku oběma rukama a vizualizujeme si záměr, představujeme si, že už došlo k naplnění našeho přání. Čím konkrétněji si budete představovat, tím lépe. Všechnu svoji energii nasměřujte do svíčky.

Poté svíčku zapalte, svíčku můžete po chvíli i sfouknout a zapalovat opakovaně, před každým zapálením nezapomeňte na vizualizaci záměru.

Rituál na podporu hojnosti je ideálně začít 17.10 a následně opakovat každý den až do úplňku. Několikadenní kouzla mají velkou moc a je velice pravděpodobné, že svého cíle dosáhnete. Nezapomínejte však, že vždycky dostanete jen to, co si zasloužíte, případně jen to, co dostat máte. Nezapomeňte však na to, že to, že jste bohatí neznamená, že musíte být i šťastní.