Semináře a kurzy

Zajímáte se o minulé životy a rádi byste zažili regresi na vlastní kůži? Láká Vás práce s kyvadlem či předpovídání budoucnosti z karet a ruky, ale zatím nevíte jak na to? Máte rádi duchařské příběhy a chcete si vyslechnout nové od těch nejpovolanějších? Máte rádi meditace a tvoření amuletů? Pak jsou naše zážitkové semináře tvořené přímo pro Vás.

V kurzech a seminářích, které pořádáme, nabízíme naše mnohaleté zkušenosti v oblasti osobního rozvoje, esoteriky, magie, meditací, léčitelství a dalších tajemných témat a mysterií. Zároveň se s námi dozvíte více o méně známých pověstech a skutečnostech vztahujících se k určitému místu. Naše semináře a přednášky jsou zaměřeny na Vás a Vaše potřeby, jsou interaktivní a zážitkové. Během vybraných seminářů tak budete mít možnost si vše vyzkoušet na vlastní kůži, osahat, vyrobit. Semináře a kurzy jsou plné meditací, rituálů, magických formulí, výroby talismanů a amuletů, kouzel pro všední a sváteční dny. Semináře a kurzy poskytujeme jak sami tak v kooperaci s uznávanými českými odborníky v dané oblasti. 

Máte-li chuť ponořit se do starých nauk, podívat se pod pokličku alchymii, magii, čarodějnictví, exorcistům, mágům a ranhojičům, případně se chcete dozvědět víc o astrálním světě nebo jen tak příjemně strávit čas mezi lidmi, které zajímá vše mezi nebem a zemí, pojďte společně s  námi vystoupat na vlnu poznání, pohody a zázraků.

Rádi byste se zúčastnili jednoho z našich zážitkových seminářů, ale zrovna není zařazen do našich nejbližších plánovaných či je pro Vás vzdálenostně nedostupný? Nebojte se nás kontaktovat. Rádi zorganizujeme vybrané semináře i v okresu Vašeho bydliště.

Přehled seminářů a kurzů

Mezi naše nejoblíbenější zážitkové semináře a kurzy, které moderujeme jak sami, tak s kolegy z různých oblastí mystiky, například patří:

Karma a karmické zatížení
Emocionální cesta
Regrese
Práce s kyvadlem
Dostavení s exorcistou
Metatronovo poselství číselných vybrací
Dušičky x Halloween
Magie Vánoc
Vykuřovadla ...

Více informací