Úklid a relaxace

17.4.2019


Velikonoce jsou za dveřmi, ale i těsně před svátky můžeme provést i následující jarní úklid. Vlastně ho můžeme opakovat i v průběhu roku, kdykoli budeme mít pocit, že máme doma nepříjemnou atmosféru.
Všechny koberce a podlahy lehce posypeme kvítky levandule. Místo levandule můžeme použít i prášek na čištění koberců. Začneme v místnosti s nejhorší atmosférou. Přitom opakujeme: Pryč se smutkem a bolestí, zbude tu jen radost a štěstí
Poté místnosti vyluxujeme. Postupujeme v kruzích, nejprve proti směru hodinových ručiček a pak po směru a několikrát během práce opakujeme: 
Třikrát tři – moje píle přinesla do domu šťastnější chvíle. Prach a stín – odsátí, zlo a hněv se v šedý prach obrátí. Třikrát tři – jaro je tu. Nic nám už nebrání v radostném vzletu. Pak vyčistíme vysavač, abychom doma neměli žádné zbytky z úklidu. Podlahy můžeme také vysát, případně podobně zamést.

Uklizeno máme, teď se zaměříme na rodinu. Chceme, aby všichni byli šťastní a zdraví. Rozsvítíme oranžovou svíčku se slovy: Světlo lásky, přines mé rodině zdraví, štěstí, radost a smích, harmonii a mír, abychom mohli šťastně žít pospolu. 
Vezmeme oranžovou stužku a uprostřed uvážeme uzel. Nechť hvězda rodinné lásky přivede ty, které miluji, bezpečně domů. Uvažte další uzel a zaříkadlo zopakujte. Pak svažte konce stužky dohromady a opět zopakujte zaříkadlo. 
Nad plamenem svíčky podržte misku s nakrájenými kousky ovoce žluté a oranžové barvy. Světlo lásky přines mé rodině zdraví a štěstí, radost a smích, harmonii a mír, abychom mohli šťastně spolu žít. Svíčku uhaste. Představte si, že světlo posíláte všem členům rodiny. Stužku pověste zevnitř na kliku v místnosti, kde rodina tráví společně nejvíce času. Každý den se jí dotkněte se slovy Ať šťastně žijeme spolu. Následující den dejte každému členu rodiny kousek ovoce z misky.

Byt je uklizený, ti nejbližší kolem Vás šťastní a spokojení, teď se budeme rozmazlovat my. A pánové prominou, ale toto kouzlo patří jen ženám.

Rozsviťte svíčku s vůní, kterou máte ráda a řekněte: Můj život je rozkošnický, volám k sobě blahobyt, hýčkaná a milovaná, rozmazlovaná chci být.

Vezměte do dlaní hrnek s horkou čokoládou a zaříkadlo opět zopakujte. 

Zamíchejte horkou čokoládu devětkrát po směru hodinových ručiček, devětkrát proti směru hodinových ručiček a pak znovu po směru. Při každém zamíchání Třikrát tři, volám blahobyt, hýčkaná a milovaná, rozmazlovaná chci být. Do nápoje můžeme přidat šlehačku, kousky čokolády nebo marshmallows. Znova zopakujte míchání devětkrát ve směru hodinových ručiček, proti směru a opět ve směru a nezapomeňte opět zaříkadlo. Pak nápoj pomalu upíjejte a v průběhu třikrát promíchejte a třikrát odříkejte zaříkadlo. A na závěr si můžete dopřát relaxující koupel.


Všechny rituály můžete zkoušet kdykoli v průběhu roku. Ať se kouzla podaří a ať strávíte kouzelné svátky jara.

Krásné velikonoce.