Uzdravující kouzlo

12.9.2019

Určitě s námi budete souhlasit, že nejdůležitější v životě je zdraví. A mnohdy si to bohužel uvědomíme až ve chvíli, kdy začneme mít zdravotní problémy. Dneska pro vás máme malý rituál, který můžeme provést nejen za sebe, ale i za další osobu. Samozřejmě že kouzlo nemůže nahradit léky, bylinky a přiměřenou léčbu, ale může dopomoci k rychlejšímu uzdravení. Ne nadarmo se říká, že nemoc je stav mysli. I někteří lékaři přiznávají, že je velice důležité, jak se nemocný ke zdravotním obtížím postaví.  A i lékaři potvrzují, že pokud nemocnému například řeknou, že bude ležet minimálně týden, tak dotyčný opravdu týden ležet bude – a bude mít pocit, že by vážně ještě nemohl vstát, prostě má v hlavě, že dříve se nevyléčí. Jenže u každé nemoci je důležitý i psychický stav pacienta a jeho přístup. Chci bojovat, budu zdravá, nemoc porazím… nebo není mi dobře, budu muset ležet, nikdy se neuzdravím, doktor mi řekl, že….A protože pozitivní přístup je prvním krokem k možnému uzdravení, případně alespoň ke zlepšení zdravotního stavu, vyzkoušíme si dneska malé kouzlo na uzdravení.

Budete potřebovat tři bílé svíčky v různé velikosti a misku soli. Svíčky postavte do řady – nejmenší nalevo. Rituál proveďte ráno.

Rozsviťte nejmenší svíčku a řekněte: Každý den k sobě volám novou sílu.

První svíčkou rozsviťte prostřední: Každý den mám větší radost ze života.

Druhou svíčku rozsviťte třetí svíčku: Každý den mi bude lépe.

Do plamene první svíčky vhoďte trošku soli a řekněte: Ať nastane očista.

Do plamene druhé svíčky vhoďte sůl se slovy: Ať mé oči prozřou.

Do plamene třetí svíčky vhoďte sůl: Ať se uzdravím.

Pak natáhněte ke svíčkám ruce. Prsty spojte a dlaně otočte směrem k zemi. Špičkami prstů obou rukou se dotkněte srdce: Tak do mě vchází síla, zdraví a radost ze života.

Uhaste svíčky v opačném směru, než v jaké jste je rozsvěcovali: S díky přijímám toto léčivé světlo. Mé uzdravení budiž požehnáno.

Misku soli nechte přes den na místě, sůl do sebe vtáhne nemoc, proto ji večer vyhoďte, v žádném případě již nepoužívejte – ani k jiným rituálům.

Pokud budete kouzlo provádět za jinou osobu, na začátku vyslovte jeho jméno a pak mluvte v první osobě za něj.