Zážitkové akce pro celou rodinu

Jste na dovolené a hledáte nějakou zajímavou akci či činnost v okolí Vaší destinace? Láká Vás podívat se na okolí Vašeho bydliště trochu netradičně? Rádi byste dopřáli dětem nevšední zážitek? Vydejte se s námi na výpravy po notoricky známých i neznámých místech České republiky. Za doprovodu historických osobností, strašidel, bytostí z pohádek i pověstí navštívíte hrady i zámky, podhradí i podzámčí, historické uličky měst i české luhy a háje. To vše zasazené do napínavého příběhu čerpajícího z místních reálií, historických událostí, pověstí a pohádek.

Pro ty nejmladší máme připravené denní putování, během kterého si ratolesti užijí spoustu zábavy a legrace se strašidly, zábavnou formou poznají nové věci a v rámci průběžných her a soutěží budou moci otestovat nejen právě získané znalosti ale i svou zručnost. Rodiče si naopak odpočinou během nočních prohlídek, ve kterých však nebude o strach ani dramatické události nouze. Nemusíte se však bát, že by to byl horor, po kterém byste po zhasnutí nemohli jít spát. I když...

Pokud máte rádi tajemno, paranormální jevy, duchy, čarodějnice a jste dost odvážní, pojďte s námi okusit příjemný strach z neznámého a zažít něco, co Vám pomůže alespoň na chvíli zapomenout na obyčejnost všedních dní a vrátit se zpátky do dětských let, kdy nic nebylo nemožné a i obyčejné věci se dokázaly v okamžiku přeměnit na něco neobyčejného. 

Chcete dopřát nevšední zážitky i Vaší rodině, přátelům, známým, obchodním partnerům či Vašim kolegům? Nebojte se nás kontaktovat. Ať už plánujete firemní večírek, oslavu narozenin či dokonce svatbu, připravíme pro Vaše hosty dokonalý zážitek. Vaši hosté se tak budou moci ponořit do záhad a tajemnahledání ztraceného pokladu, řešení tajemných rébusů či pátrání po vrahovi. Stačí, když nám řeknete na jakém místě bude Vaše událost probíhat a o zbytek se postaráme již sami. Z dostupných zdrojů zjistíme, co vše se na daném místě přihodilo či jaké pověsti se k němu váží. Na základě zjištěných skutečností Vám pak připravíme neopakovatelné vzpomínky z originálního pátrání přímo na místě činu. Máte-li již událost naplánovanou jako tématickou akci, uzpůsobíme samozřejmě celý příběh Vašim potřebám. Pro Vaše hosty tak vznikne nezapomenutelný zážitek z Vámi pořádané události.